Útočník Crosby

Image

Za ideálnych podmienok, že Sidney Crosby a Evgeni Malkin je útok, a každý človek sa proháněli kvalitné křídelní nájezdníkům. Okrem toho, Jordan Staal vlastné útok - zvážiť, ktorá vyžaduje školenie najlepších súperov.

Oklieštenej NHL Salarial strop, ale nemajú možnosti.
CEO Penguins Ray Sheri, keď hovorí: "Každý tím potrebuje niečo, ale v súčasnej konfigurácii nie každý môže dovoliť. Demon že deväťdesiat? Štyri dobré útoky, sedem bývalých bojovníkov a ich kvalitu sa jednoducho nie je."
Tím je v súčasnej dobe najviac môžeme z Ottawa Senators a Detroit Red Wings, ale sú veľmi svetlé výnimky. Každý klub je NHL tejto sezóne, je to niečo chýba. To isté platí pre Penguins.
Nie je pochýb o tom, že klub Crosbymu produktívne krídlo. To by mohlo byť, rovnako ako Malkin hlavnej pošte, jeho prirodzenej polohe. Ale za akú cenu? A ak Malkin je najlepšie krídla?

Ak by Crosby ga útočník rovnako, tak ako Malkin perfektné spoluhráč. Byť vedomí, ako Lemieux a Jagrezucker. Okrem toho, Sheri, nie je možné, že Malkin hrá dlhých krídel v popredí. "Sú to vždy po ruke, ale zrejme úspešná," povedal sher. "Hráči chcú hrať príliš. Je ako žiadne iné, a ich výkon je rovnako dobrý. Udržování kombinácii, a v máji, že neexistuje žiadna iná Nemám potuchy."

Zámorské časti sa Penguins špekuluje výmene kľúčov. Spekulace zmienka Jordan Staal Atlanta štrajkujúci Marian Höss. To naozaj nie je. Najskôr si musíme uvedomiť, že Höss devětadvacetiletý ušetriť sedem miliónov dolárov v lete, keď sa jeho súčasný vyprší bez pochýb, potrebuje menej. Po druhé, aj keď Staal nefunguje, ale je ideálny typ hráčov tímu pomýšlejícího Stanley Cup. Je doplnkom fyzické parametre obrannej hry veľkoobchodníkom. Staal mája v každej situácii? oslabenie prvý muž-zaslané tretej porušenie tejto hry, len kedy.
Aj kvalita hráčov, kluby i naďalej požadovať primeranú odmenu, máj, veľký výber projektu, alebo mladých hráčov. Že tieto veci sú vo veľkom nebezpečenstvo, pretože hráči zasiahnuť sezóne odísť bez náhrady. Sher, ako by som povedal: "Ak hráči si hrať von, takže väčšina z vás sa nič. Nie, my sa nikdy urobiť."

V minulom roku to bude trvať niekoľko príkladov. Obyvatelia ostrova na predátormi a Thrashers do konca prvej voľby skúseností bývalých bojovníkov. Spoločne so združením má dve vonkajšie pravidlá a hráči, ktorí už v po sezóne.

Penguins spolu s mnohými problémami. Musíte Malkin Staal a podpísanie novej zmluvy, ako hráč na bezplatnej obmedzené. Zdá sa, že rokovania mája v júli, teda v treťom roku trvania zmluvy. Máj Penguins správa nie je ideálne, ale je vždy aktívny. Pozrite sa na celú investíciu.