Penguins sa stali najofenzívnějším tímom všetkých čias!

Image

Je skoro s podivem, že médiá nie sú včerajšie Evgeny Malkin vo včerajšej hru proti Thrashers přepisoval histórii. Útočník Pingüinos články 5, stobodovou cez hranice a v kluboch, v tejto fáze sa dvacátédevátého.


Pittsburgh, s jeho úspechy vyšvihli NHL klubu.
Edmonton Oilers, ktorí stobodové žatevného sezóny, najmä v tých 80 rokoch, sa v druhom mieste.
Stovky položiek pre celkom 12 hráčov, vrátane tučniakov, opäť v klube NHL, najlepší výsledok.

Ak začneme s úspechom, ktorého Penguins a šesť klubu kk dosiahol zaujímavých výsledkov. Montrealu Canadiens, najstaršie tím v NHL od roku 1917, na šampionát sa stobodových len desať sezón, štyria mladí Maple leafs. Posledným hráčom v Kanade vstup Mats Näslund v tejto sezóne 1985-87, rok pred Sidney Crosby sa narodil.

Je vychádza z toho, že staré klubu, v tomto prípade, ešte hrať úlohu, pretože bol s veľa menej hier. Prvý hráč na 100 bodov v priebehu roku 1968-69 Phil Esposito, Gordie Howe a Bobby Hull, ktorých produktivita bola nižšia expanzia tímy pripojiť ..

Pingüinos výsledok nie je len výsledkom Maria Lemieux. Pennsylvania Club stobodové zhromaždených hraníc sedemdesiatych. Vyzerá to potvrdil opäť svoje oblasti, pretože Sydney Crosbymu osem bodov v stovkách. Nádej na prekonanie veľkých mestách sú stovky (4) Red Wings (11) a prvýkrát sa ďáblu. Je tiež možné, že prvé dva body kanadské body systému, dvaja hráči na konci jedného klubu, čo je tiež posledný cisár (sezóna 1995-96, Mario Lemieux a Jaromír Jágr).