TRi Body

Image

Ak chcete Vaše príspevky do tímu Dan Bylsma Trener je presvedčený, že "každý hráč má svoj vlastný štýl signály, jeho úlohy v tíme. Chrisovou výhodou, fyzika z hry a na cieľ. Hoci je potreba často neskóruje každý Aktivity boli pokračovať tomto vynikajúcim . Kým Penguins, v utorok postup, aby sa zabezpečilo, že hra tych dvoch posledných hry, ale vždy v miestnosti. "Existuje šanca, že rozštiepi pre hry prvé play-off ako Môže ťažiť z domu," počuli obranca Rob Scuderia.


Prvé tri body jednoty sú už obsadené, Bostone, Washingtone, New Jersey, oslavuje oponentov môže pripraviť Penguins Philadelphia, ktorá poslednej tri vo svojej hry 97 bodov. Play ples spisovateľ v 95. Výhodou je rodina inak zálusk - Carolina s 97 bodmi a dve hry ani jedno.

Ostatné vec na konci NHL Penguins telo bojuje Umenie Ross Trophy pre jeho spoluhráč, Evgeni Malkin. Teraz je každé prvé miesto v kanadskom Skóre 110 bodov. HIM Track záťahovej siete Petr Alexander Ovechkin kolega z jedlík počtu 108. Oba dve hry.

Obranca Philippe Boucher, ktorý by sa noha v februári chirurgickej operácii, a to v závislosti pripravený v ktorý je dnes hra proti NY ostrovov. Hop, Ak ste na ľade, to je prvýkrát od roku 30 Januára tohto roka.
Petr Sýkora vstřelil posledný v hre proti Tampa Bay 300. Signál Cieľom v NHL, zatiaľ čo jej čierna a sériu preruší osem hry v jednej ceste alebo neskóroval.

Evgeni Malkin Sidney Crosby nastřádal rok s 211 bodmi v celej Kanade. Päť z najlepšie bodujících hráčov NY ostrovov dnešný súper Pera si obchod, 191 Z nemocnice sa vrátil s dobrou správy kapitán Pittsburghu Mario Lemieux, tím Seiners v neprítomnosti však dodržať. Trápící Penguins rad signálov v Osoba, ktorá prekonať z Minnesoty Manny Fernandez, nepodarilo, alebo pokus o 22. Divoké Golman tlaky výrazne pod priemerom dva ciele pre hru je jeden z prvých a v štatistikách.


Pittsburgh fanúšikovia chcú rýchlo. Transparenty s heslami kto? I Bude Vianoce sú výhry? Stratil krátko po prvý býk .. O niečo viac času v prvej chvíli, keď Marian Gábor vypíchl pevné dosky Endicott tam klobúk to klobúk jedna nevýhoda debakel Penguins oznámil. ? Snažil som sa forčekovat?, Blízkeho Gábor. ? Mám disk a brankár že podváděl?, Odchovanec Pridať trenčínskeho hokej.

Hlavným aktérom bol Alexander Daigle hry. Zhrzený vojny talent Výstavy Minnesota posledný len sedieť a koukat. Staré klubovej signálov proti, ale mal šťastie, že je rafinovaný, cieľ prvej 25. Októbra. Posledná umyť Manny Fernandez tiež ukázali hrubou vrstvou prachu. Vďaka úspechu tejto dvacátádruhé akciu bol však v 18. Marec 2004 zabudnúť. ? Všetky prebiehali podľa plánu? Kto liboval Fernandez. ? Preto sme sa dostávali pod tlak a ich šance pohlídali?. Jeden z najväčších hviezdičky pre-majstrovstiev sveta vo futbale budúci dvadsať strán rokmi, ale nie je isté, či Jevgenij Malkin konečne do Kanady. Talent dismembering Ruska. Sa signály dvadsať ruskej Trener Sergej Michalev že olympijskej hry, bude vízového sborne dospelých Trener Vladimir Krikunov. Spravovanie Magnitogorsk, Malkin, v Dani és pôsobí vo viac ako boj o že hrá v polovici-december skupina skúsených Metalurgia Spenglerův Pohár. Jesen háky. Udalosť údaje zistiť na paplóny, Malkin by musel zúčastňovať. Jeho telo sa zdá byť mladý v najbližších dňoch na gravitačné zaťaženie zápasov.


 

(c) Scorp