Január

Image

Druhý muž zostal v roku 2004 projekt NHL letos v superlize Hoci ponuka Pittsburgh. O ich výkone sme odstrániť, že výrobcovia z Ruska národné tím alebo ním, tam, ale nie na jeseň. Chceme byť Malkin Rosny Cup, "uviedol tréner Vladimir Krikunov. Tretia spoločnosť Euro Hockey prehliadka vyvrcholenie Nedeľa, 18. december. Šesť dní neskôr začal v britsko Columbia, Kanada World Cup ako dvadsať rokov. Ak ste až 6 januára budúceho roka. V viac ako päť týždňov olympijský turnaja v Turíne. nejel Malkin I keby Junior Championship, hral ktoré Magnitogorsk zrejme po prázdninách na Spengler Cup.

Hráč nemôže ovplyvniť situáciu. "Choď, kde som povedal," opisuje. Zákulisí na ľadový hokej ruských špekulácií je, že v smere Magnitogorsk má dohodu s Vladimírom Krikunovem. Správa o chmeľu Malkin Rosny-Cup a hry v olympijskej sborne dresy medzi stihne Spengler Cup. V dôsledku toho cítiť v Žehra šampionátu dvacítek. To však neprijíma zomrie výber Trener juniorov Sergej Michalev "Malkin Keď Naše stránky nie sú bol ho mám disciplinárne opatrenia. Porozumenie Nemám nič proti nevinným Yevgeny je v tejto oblasti. Ide o princíp konať. Počítať Malkin S" odkázal Michalev na šport-Express. Trener sa konštatuje, že Ak dvadsať Malkin Môže Spengler Cup v Davose, prečo hrať MS Muž Junior. Kanada v Turnaj končí 6 Januára. Olympijský začínajúcich hráčov a 15 Febr. V minulosti niečo kto Mogilnyj, kasparaitis, Žitnik, Kovaljov, Chabibulin. Tiež v čom je problém? Michalev žiadosti. Gennadij Veličkin, generálny riaditeľ Magnitogorsk, moc tvrdí však, silnú podporu pre chlapcov Malkinův tela. "Pre nás hrať pravidelné. Keď začnete, vyberte ktorý junior, Malkin Môžu 100 hry pre sezónu. A to je strašne moc," píše.

Trener dospelých sborne Krikunov už poukázal na to, že talentovaný útočník počíta hry olympijskej. "Máme výber malé pozíciu centra. K dispozícii sú naozaj len Fjodorov, Žamnov, Malkin jeden Dacjuk. Áno, Jevgenij má veľkú šancu v Turíne, dnes je Krikunov. Bronzové medaily získali Erin dospelých MS v Rakúsku, je rad Prehrávanie ťažké obavy. "Nie, nemám strach. Tri roky Super League hrať, já jsem zvyklá na to. Chtěl bych za dvadsať rokov, začala na majstrovstvách, ale ne tohle. Prirodzene - Najväčšia motivácia olympijskej mi pre hry. To však neznamená, že druhý dvadsať, som mala vzniknúť na tretí závod sa. To znamená, že nemá v Weiz, "povedal Malkin.